WYCENA WYDRUKU 3D


Aby wycenić swój wydruk będziesz musiał wypełnić formularz wyceny Formularz ten pomoże w wycenie twojego modelu. Cena podana po wstępnej wycenie może nieznacznie różnić się od ceny końcowej właściwego wydruku.(+\- 10-15%) Właściwa cena jest ustalana przed samym wydrukiem. Wyślemy ją preferowaną formą kontaktu do zaakceptowania
Poniżej znajduje się omówienie pól formularza ,które mogą być niezrozumiałe dla kogoś kto pierwszy raz spotyka się z drukiem 3D.
Pod omówieniem znajduje się przycisk do formularza

USTAWIENIA WYDRUKU

<H1>USTAWIENIA WYDRUKU</H1>
WYBIERZ MATERIAŁ
Każdy z materiałów ma inne właściwości fizyczne, inną temperaturę druku oraz inne tolerancje. Kliknij w link i sprawdź jakiego filamentu potrzebujesz.
Filamenty
<H1>USTAWIENIA WYDRUKU</H1>
Wybierz jakość
Jakość wydruku jest stosunkiem grubości warstwy i szybkości druku. możesz wybrać z dostępnych opcji
*BARDZO DOBRA JAKOŚĆ [Warstwa 0.1mm szybkość 40mm/s]-zalecana do precyzyjnych wydruków gdzie wymiary grają kluczową role.
*DOBRA JAKOŚĆ [Warstwa 0,15mm szybkość 50mm/s]
*OPTYMALNA JAKOŚĆ [Warstwa 0,2mm szybkość 55mm/s] Optymalne ustawienie stosunku jakości do szybkości druku.
*SZYBKI DRUK [warstwa 0,25mm szybkość 60mm/s]
BARDZO SZYBKI DRUK [Warstwa 0,3mm szybkość 60-70mm/s]

USŁUGI DODATKOWE

<H1>USŁUGI DODATKOWE</H1>
Sprawdzenie i przygotowanie pliku do druku
Zdarza się że niektóre obiekty 3D nie są przystosowane do druku. Sprawdzamy to i ewentualnie poprawiamy. Gdy okaże się ,że nie jest wymagana korekta nie liczymy za sprawdzenie.Jeśli okrze się ,że model wymaga bardzo dużo pracy aby mógł być wydrukowany i stanie się nieopłacalny poinformujemy o tym i również nie policzymy za sprawdzenie. Jednym słowem sprawdzenie jest zawsze GRATIS
<H1>USŁUGI DODATKOWE</H1>
Usuwanie podpór
Niektóre modele wymagają stosowania podpór. Są to "słupki" podtrzymujące te części wydruku , które "wiszą w powietrzu". Drukarka nie potrafi drukować w powietrzu stąd wspomniane podpory.Niekiedy mocno przylegają do modelu co może skutkować uszkodzeniem wydruku przy nieumiejętnej próbie ich usunięcia.
<H1>USŁUGI DODATKOWE</H1>
Wygładzanie żywicą epoksydową
Podczas przy pracy drukarka tworząc model nakłada na siebie warstwy materiału tworząc wydruk. W zależności od wysokości warstwy powstają mikro przerwy między warstwami.Zależy to od parametru nazwanym w naszym formularzu jakość wydruku(stosunek wysokości warstwy do szybkości drukowania) im niższa warstwa tym mniej widoczne łączenia.Żywica wypełnia te mikro przerwy tworząc jednolitą powierzchnię.
<H1>USŁUGI DODATKOWE</H1>
Malowanie farbą w sprayu
Wspomniane wyżej łączenia warstw można również niwelować nakładając wiele warstw farby w aerozolu.Lub po prostu nałożyć jedną lub dwie warstwy farby podkładowej przed malowaniem ręcznym. (NIE MALUJEMY RĘCZNIE)
Wiesz już jak wypełnić formularz i poznac cene wydruku. Teraz do dzieła...